Wiceministerstwo Władzy Ludowej ds. Naczelnego Szczęścia Społecznego Ludu Wenezueli

Wiceministerstwo Władzy Ludowej ds. Naczelnego Szczęścia Społecznego Ludu Wenezueli
ePub czas dodania: 2013:12:16 05:16 komentarzy 0
Od dwóch dni jestem szczęśliwy! Naprawdę! Nie obchodzi mnie już zupełnie, że w ten weekend w Caracas zostanie zamordowanych kilkadziesiąt osób. Dlaczego jestem szczęśliwy? Bo miłościwie nam tu panujący, uważający się za prezydenta Nicolás Maduro utworzył urząd... ds. Naczelnego Szczęścia.

 

Wiceministerstwo Władzy Ludowej ds. Naczelnego Szczęścia Społecznego Ludu Wenezueli

Jestem szczęśliwy!

Od dwóch dni jestem szczęśliwy! Naprawdę!
Nie obchodzi mnie już zupełnie, że w ten weekend - jak w każdy inny - w Caracas zostanie zamordowanych kilkadziesiąt osób.
Jestem szczęśliwy!
I mam w dupie, że od dwóch tygodni nie mogę dostać lekarstwa dla mojego dziecka.
Jestem szczęśliwy!
Mimo, że musiałem zapłacić sporą łapówkę, aby w końcu ktoś - po ponad 6 miesiącach oficjalnych monitów - przyszedł i porządnie (mam nadzieję!) naprawił moją linię telefoniczną.
Jestem szczęśliwy!
Mimo, że w sklepach znowu nie ma mleka.
Jestem szczęśliwy!
Choć w minionym tygodniu ktoś przystawił pistolet do skroni mojego kolegi, tylko po to aby zabrać mu telefon komórkowy i zegarek.
Jestem szczęśliwy!
I nie zważam już na dziury w ulicach i coraz częstsze kolejki po benzynę.
Jestem szczęśliwy!
I co tam, że żyję w kraju o największej inflacji na świecie!
Jestem szczęśliwy!
Choć mojego przyjaciela, który uległ wypadkowi samochodwemu, najpierw okradziono ze wszystkiego łącznie z butami i dopiero wtedy wezwano pomoc.
Naprawdę jestem już szczęśliwy

Dlaczego jestem szczęśliwy? Bo miłościwie nam tu panujący, uważający się za prezydenta Nicolás Maduro utworzył w czwartek:

Wiceministerstwo Władzy Ludowej ds. Naczelnego Szczęścia Społecznego Ludu Wenezeueli.

Jak więc mógłbym być nieszczęśliwy, no powiedzcie jak?

sobota, 26 października 2013  

Cytowane za: Blog Podróż na Południe


(W innych notkach na blogu autor podaje wiele różnych typowo socjalistycznych kretynizmów z jakimi muszą się borykać mieszkńacy tego pięknego kraju — niestety rządzonego przez socjalistycznych zbrodniarzy i maniakalnych lewackich idiotów z uporem niszczących ten kraj. Tak samo jak komunistyczni zbrodniarze zniszczyli wiele innych krajów. Zdegenerowne lewactwo sprowadza nieszczęcie na każdy kraj oraz niszczy to wszystko czego się tylko dotknie...)

Poniżej cytat z notki "Wenezuela wybiera". Jest to wypisz wymaluj niemal dokładny opis sytucji w okresie przed i po wprowadzeniu stanu wojennego w PRL przez sowieckiego agenta oraz komunistycznego  zbrodniarza Jaruzelskiego... Cytat:

"wciąż nie udało mi się zdobyć mąki na pierogi które chciałbym ulepić w święta. Z ciastami też będzie krucho, bo masła w sklepie nie widziałem od dwóch miesięcy. Choć nie, widziałem raz, ale kolejka była tak wielka, ze się poddałem w przedbiegu. Zwłaszcza, że masło było solone. Problemy są też z mlekiem, cukrem i olejem. Ze sklepów znikł też ostatnio majonez. Drobiu też nie ma."


 Blog Podróż na Południe serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Ameryki Łacińskiej i Karaibów do odwiedzania tierralatina.pl - najlepszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego wyłącznie temu, tak pasjonującemu, fragmentowi świata. A także do dyskusji na towarzyszącym mu forum.              

 

 

licznik: 1577 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze